Wystawa prac Joanny Tokarczyk
20 marca 2016

Już niebawem, w Klubie big L zagości sztuka pozytywna, świadomej siebie artystki, Joasi Tokarczyk.

Jej życie można porównać do barwnego dywanu, w którym splatają się różnokolorowe nitki. Mnóstwo odmiennych doświadczeń i ludzi, których spotkała, nadały jej życiu niepowtarzalny charakter. Jak sama mówi, ” nie zawsze było różowo, ale żeby obraz żył, potrzeba wielu barw”. Czasem też te trudniejsze chwile pozwalają artyście dostrzec i przekazać więcej światła w obrazie.

Joasia jest malarką, graficzką, właścicielką internetowej galerii sztuki, ale przede wszystkim świadomą mamą sześcioletniego Bartka.

Zapraszamy do naszej wspólnej przygody!

Joasia Babiarz napisała:

„…Ciepłe barwy i łagodna, pozbawiona  gwałtownych załamań i konturów kreska przywodzą na myśl słowa Emersona  piszącego, iż „złote chwile w strumieniu życia przemykają mimo nas, a my  widzimy tylko piasek”. Joanna Tokarczyk potrafi dostrzec owe chwile i nadać  im formy trwałe, zaś piasek zamienić w złoto”

Joasię  poznałam osobiście i natychmiast poczułam symbiozę z jej twórczością:) poczułam się dobrze obok jej sztuki. Mam nadzieje, że już niedługo jej obrazy będzie można zobaczyć w Warszawie. I wszędzie.  Jak najwięcej ASI  i sztuki pozytywnej.

Ps. Może ktoś z Was chce się zaangażować i pomóc w organizacji wystawy. SERDECZNIE ZAPRASZAMY. Zgłoszenie proszę przesłać na nasz Elkowy mail.

Zapraszamy na stronę Joasi: link

Małgorzata